Aktywny Maj 2023

Aktywny majSamorząd Uczniowski SP 35 był organizatorem kampanii pt. "Aktywny Maj", w której brały udział chętni uczniowie klas 4-8. Zadaniem dzieci będzie "aktywny" dojazd do szkoły rowerem lub hulajnogą. Uczniowie zbierali naklejki w specjalnie stworzonej do tego celu książeczce. Uczennice z klasy 8b – Karolina Placek i Otylia Betlejewska - codziennie przed lekcjami stały przed szkołą i rozdawały naklejki uczniom, którzy przyjechali rowerem albo hulajnogą.
Jest to kampania promująca zdrowy tryb życia, a także zachęcająca dzieci i młodzież do wspólnej zabawy. Honorowy patronat nad akcją "Aktywny Maj" objęła Dyrekcja SP 35 i Samorząd Uczniowski. Rozpoczynamy 4 maja. Akcja trwała 17 dni i zakończy się 31 maja.
Pozdrawiamy serdecznie - Samorząd Uczniowski