Super Juniory 2023

superjunior22 czerwca odbyła się w naszej szkole impreza „Super Juniory 2023”, podczas której rozdano nagrody dla uczniów wyróżniających się w nauce lub zachowaniu. Impreza jak co roku organizowana jest przez Samorząd Uczniowski, którym opiekują się panie: Dorota Jasieniecka, Katarzyna Ryzop, Anna Januszewska i Joanna Woźnicka. W pierwszej części rozdano nagrody za „Rowerowy Maj”, a w kolejnej medale Super Juniora dla uczniów szkoły podstawowej 4-8. Podczas uroczystości wystąpiły kandydatki do samorządu szkolnego, by się przedstawić a następnie uczniowie w tajnym głosowaniu wybierali swoich reprezentantów do SU w kolejnym roku szkolnym.

Nagrody Super Juniorów otrzymali w kategorii:

Humanista - Maja Lubowicz

Matematyk - Franciszek Rączka

Językowiec - Blanka Sołowiej

Przyrodnik - Tomasz Rogowski

Sportowiec - Marcel Kawałkowski

Artysta - Marta Skolmowska

Pomocna dłoń - Martyna Gąsiorowska

Kultura osobista - Bartosz Lewandowski

Kreatywny działacz - Paulina Muszyńska

Dusza towarzystwa - Adam Polak

„Super Klasą 2023” w SP została klasa 4B, drugie miejsce zajęła klasa 8C zaś trzecie klasa 5A.

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY!

Zobacz zdjęcia z imprezy