Dzień Naleśnika

Dzien nalesnikaDnia 2 lutego w naszej szkole odbyła się wyjątkowa i smakowita celebracja Dnia Naleśnika. To angielskie święto, znane również jako Pancake Day, stało się pretekstem do zorganizowania atrakcyjnych wydarzeń, które zdobyły serca uczniów i pracowników szkoły. Głównym punktem programu był całodniowy festiwal naleśników, który przyciągnął uwagę wszystkich miłośników tego pysznego dania. Kuchnia szkolna zamieniła się w prawdziwe laboratorium smaku, gdzie przygotowywano różnorodne rodzaje naleśników - od tradycyjnych z cukrem i dżemem po bardziej egzotyczne z ….nutellą i bitą śmietaną.

Cóż jednak uczyniło to wydarzenie jeszcze bardziej niezwykłym? Otóż każdy klient, który zdecydował się na zakup naleśnika i zapytał o cenę po angielsku, otrzymywał specjalną zniżkę!!! Ta inicjatywa nie tylko sprzyjała praktyce języka angielskiego, ale także dodatkowo motywowała uczestników do aktywnego uczestnictwa w świętowaniu.

W trakcie dnia w szkolnym sklepiku z naleśnikami panowała radosna atmosfera, a kolejki chętnych do skosztowania pysznego dania nie miały końca. Widok uczniów i nauczycieli, którzy bawili się smakiem i językiem angielskim.

Podsumowując, Dzień Naleśnika w naszej szkole okazał się pełen smaku, radości i edukacyjnych doświadczeń. Inicjatywa z zniżkami za pytanie o cenę po angielsku sprawiła, że wydarzenie to stało się nie tylko kulinarnym świętem, ale także inspiracją do aktywnego korzystania z języka obcego w codziennych sytuacjach.

Ta smakowita i angażująca celebracja z pewnością na długo pozostanie w pamięci społeczności szkolnej.