Obchody Walentynek w naszej szkole

walentynki3Dnia 7 lutego nasza szkoła zorganizowała urokliwe obchody Walentynek, tworząc wyjątkową atmosferę przyjaźni i wspólnoty wśród uczniów i nauczycieli. Uczniowie mieli okazję wyrazić swoje uczucia, dzielić się sympatią i celebrować Dzień Świętego Walentego 7 dni przed czasem????

Jednym z najważniejszych elementów obchodów było uruchomienie Poczty Walentynkowej. Uczniowie mieli okazję napisać personalne wiadomości, wyznania miłości czy po prostu życzenia, a następnie wrzucić je do specjalnie przygotowanej skrzynki walentynkowej. To inicjatywa, która pozwoliła uczestnikom poczuć magię święta miłości i przyjaźni.

Kolejnym elementem było zorganizowanie Koncertu Życzeń z Dedykacją. Uczniowie mieli okazję zamówić i zadedykować utwór muzyczny dla swojej sympatii ????

Podsumowując, poczta walentynkowa i koncert życzeń z dedykacją okazały się doskonałymi sposobami na celebrowanie miłości i przyjaźni wśród uczniów. To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło chwil radości i wzruszeń, które na pewno zostaną w pamięci uczestników na długo.